ANKARA’DA EN İYİ ERKEK ÖĞRENCİ YURTLARI

ANKARA’DA EN İYİ ERKEK ÖĞRENCİ YURTLARI

Beştepe Yurt
Ankara da en iyi erkek öğrenci yurtları.

http://www.eyubogluyurt.com

Ankara’da en iyi özel erkek öğrenci yurtları arasında gösterilen Beştepe özel Erkek öğrenci yurdu, Ankara’nın en merkezi ve güvenilir semtlerinden birisi olan Beştepe semtindedir. Beştepe özel erkek öğrenci yurduna ulaşım oldukça kolaydır.Gazi ve Ankara Üniversitesine yürüme mesafesinde olan yurdumuzun, diğer tüm üniversitelere tek vasıta ile hızlı ve rahat ulaşım imkanı mevcuttur. Emek metro durağına 300 metre, Ankara şehirlerarası otobüs terminali (AŞTİ) ye sadece 1 km mesafededir.Ankara Üniversitesi Merkez Kampüsü 2 km,Gazi İletişim Fakültesine 1 km,Gazi Mühendislik Fakülteleri 4.5 km,Ankara Üniversitesi Diş Fakültesi 800 metre,Tobb Üniversitesi 2 km,Ankara Garı 2.7 km,Yüksek İhtisas Üniversitesi 2.5 km,Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi 2 km,Odtü 3 km,  Bilkent  Üniversitesi 5 km, Hacettepe Üniversitesi 8 km,Çankaya Üniversitesi 3.5 km,Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi 3.92 km, Hacı Bayram Üniversitesi Beşevler  1.40 km, Lokman Hekim Üniversitesi  2.78 km,Kara Harp Okulu 3.29 km uzaklıktadır.

Yukarıda detaylı olarak açıklandığı üzere konumunun neredeyse tüm üniversitelere yakın olmasının yanı sıra öğrenci velilerinin aradıkları en önemli özellik hiç şüphesiz güvenliktir. Beştepe Özel Erkek Öğrenci Yurt yönetimi güvenlik konusunda çok hassas olup,Öğrencilerinin günlük yaşantılarını huzurlu bir şekilde sürdürebilmeleri için gerekli olan tüm tedbirleri almışlardır. Beştepe Özel Erkek Öğrenci Yurdun da 24 saat güvenlik hizmeti kapalı devre kamera  ve elektro kartlı geçiş sistemi vardır.

Beştepe Özel Erkek Öğrenci Yurdun’da farklı fiyat kategorilerinde 1,2,3 ve 4 kişilik oda alternatifleri sunulmaktadır. Öğrencilerimizin yurt yaşamlarını kolaylaştırmak ve her türlü konforu sağlamak amacıyla odalarda her öğrenciye ait çalışma masası, kitaplık, gardırop, telefon, LCD TV, yüksek hızda kablolu ve kablosuz internet erişimi bulunmaktadır. Merkezi sistem ile ısınılan yurdumuzda 24 saat kesintisiz sıcak su bulunmaktadır.

Beştepe Özel Erkek Öğrenci Yurdun ‘da öğrencilere  sabah kahvaltısın’da servis edilen ürünlerin kalitesine özellikle önem verilmektedir.Kahvaltı da servis edilen ürünler Türkiye’nin önde gelen markalarından olan paket ürünlerdir. Yurt yönetimi tarafından oluşturulan Gıda komisyonu  ürünlerin son kullanma tarihini ,tazeliğini ve kalitesini her ay periyodik olarak kontrol etmektedir.Komisyonda bulunan Öğrenci temsilcisi tarafından da kontrol edilip onaylanan raporlar daha sonra bağlı bulunulan ilçe milli eğitim müfettişleri tarafından da onaylanmaktadır.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir