Hacettepe Üniversitesi Yurt Ankara

Hacettepe Üniversitesi Yurt Ankara

 

Hacettepe üniversitesi  Yurt Ankara

 

Hacettepe Üniversitesi Yurt Ankara Yurt için bilgiler.

 

http://www.eyubogluyurt.com

 

http://www.eyubogluyurtlari.com

Hacettepe üniversitesi  8 Temmuz 1967 yılında Ankara’da Şehir merkezi Sıhhiye ve  Beytepe de büyük bir alana kurulan devlet üniversitesidir. Resmi kuruluş yılı 1967 olsa da Hacettepe Üniversitesi için yapılan çalışmaların başlangıcı önceki yıllara dayanmaktadır. Bu çalışmaların ilki 1954 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne bağlı olarak kurulan Çocuk Sağlığı Kürsüsü’nün hizmete başlamasıdır.Kürsü 1958 yılında kamu hizmeti olarak’da çalışmaya başlayarak yeni statü elde etmiştir. Hacettepe Üniversitesinin kurucu rektörü Prof.Dr. İhsan Doğramacı ‘dır.

Üniversite Birimleri başlıca 15 Enstitü, 15 Fakülte, , 2 Yüksekokul , 4 Meslek Yüksekokulu, 98 Araştırma ve Uygulama Merkezi, 1 Konservatuardan oluşmaktadır.

 

Eyüboğlu Öğrenci Yurtları  tecrübeli personeliyle ve her yıl yenilenen iç dizaynı ile Ankara’da üniversite okuyan öğrencilerin önde gelen tercihlerindendir. Öğrenci yurtlarında yepyeni bir kalite standartı getiren Beştepe Şubemiz, özellikle geniş çalışma alanlarıyla öğrencilerinin konforunu sağlamaktadır. Eyüboğlu Beştepe erkek öğrenci yurdunun ,Hacettepe Üniversitesine olan uzaklığı yaklaşık 8 km dir. Aile ortamı gibi sıcak, bir otel kadar konforlu bir öğrenci yurdu arıyorsanız  Eyüboğlu Öğrenci Yurtları doğru tercihtir.

Beştepe Yurt

Farklı fiyatLARDA  1,2 ve 3 kişilik oda alternatifleri bulunmaktadır.. Öğrencilerimizin yurt yaşamlarını kolaylaştırmak ve her türlü konforu sağlamak amacıyla odalarda her öğrenciye ait çalışma masası, kitaplık, gardırop, telefon, LCD TV, yüksek hızda kablolu ve kablosuz internet erişimi mevcuttur.. Merkezi sistem ile ısınılan yurdumuzda 24 saat kesintisiz sıcak su bulunmaktadır.Yurdumuzda bulunan spor salonu ile öğrencilerimize spor yapma imkanı sunulmuştur.Öğrencilerimizin çamaşırları, haftada bir olmak üzere yurdumuzda ücretsiz yıkanmaktadır. Öğrencilerimizin internete hızlı erişim sağlayabilmeleri için, yurdumuzda Turkcell Superonline internet fiber hattı bulunmaktadır. 24 saat kesintisiz internete bağlanabilmekte dirler. Eyüğboğlu Beştepe Erkek öğrenci yujrdu Ankara’nın en güvenilir ne nezih semtlerinden birisi olan Beştepe semtindedir. Merkezi konumundan dolayı Ankara’nın her yerine ulaşım oldukça kolaydır.Tüm Üniversitelere kolay ulaşım en büyük avantajlarımızdan birisidir.Ankara’da Üniversite kazanan Öğrenci velilerine tavsiyemiz, Eyüboğlu Öğrenci Yurtlarını görmeden karar vermesinler.Sloganımız Aklınız Onda Kalmasın. Eyüboğlu kalitesini görmenizi isteriz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir