Özel erkek yurtları Ankara

Özel erkek yurtları Ankara

              Özel Erkek Yurtları Ankara

Özel erkek yurtları ankara. Aklınız onda kalmasın. Ankara’da üniversiteler ‘e  şehir merkezine yakınlığı ile bilinen ve hiçbir şekilde ulaşım ve güvenlik sıkıntısı çekmeyeceğiniz Eyuboğlu erkek öğrenci yurtları yılların deneyimiyle öğrencilerine en iyi hizmeti vermek konusunda iddialıdır. Şehir dışında ailesinden uzak kalan öğrencilere sadece barınma hizmeti sağlamakla kalmayıp, aile ortamının sıcaklığını ve güvenini sağlamaktadır. Aklınız onda kalmasın sloganı ile amaçlanan, aile sıcaklığında bir ortam yaratmaya çalışmamızdır. Öğrencilerimiz 7/24 yurt yönetimi ile iletişime geçerek, varsa problemlerini çekinmeden anlatıp sorunlarına çözüm arayabilirler.Ankara Üniversitesi Merkez Kampüsü 2 km,Gazi İletişim Fakültesine 1 km,Gazi Mühendislik Fakülteleri 4.5 km,Ankara Üniversitesi Diş Fakültesi 800 metre,Tobb Üniversitesi 2 km,AŞTİ 1 km,Ankara Garı 2.7 km,Yüksek İhtisas Üniversitesi 2.5 km,Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi 2 km,Odtü 3 km, Bilkent 5 km,Hacettepe 8 km,Çankaya Üniversitesi 3.5 km,Ankara Sosyal Bilimler  4 km,Hacı Bayram Beşevler  1.5 km,Lokman Hekim Üniversitesi 3km mesafededir.

      Üniversiteli öğrencilerimize tecrübeli yönetimi ve güler yüzlü personeliyle evlerindeki huzuru, uygun çalışma ortamlarını ve kendilerini geliştirecek ortamları yaratmakta,bunun yanında öğrencilere en iyi konforu yaşatmaktadır.Yurdumuz da fitness ve kondisyon salonu, PS4 ve her odada LCD TV bulunmaktadır.24 saat güvenlik hizmeti, kapalı devre kamera ve elektronik kartlı geçiş sistemi ile sağlanmaktadır.
      Başkentimiz Ankara,pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış tarihi bir kentimizdir.Nüfus bakımında ülkemizin en kalabalık şehirleri arasındadır.Tarihi ve gezilecek  yerler arasında; Gordion Antik Kenti, Ankara Kalesi, Augustus tapınağı, Gavurkale, Julianus sütunu, Anıtkabir,Roma Hamamı,Ankara Roma Tiyatrosu,Ahlatlıbel, Bitikhöyüğü,Etiyokuşu Höyüğü. Ankara Müzelerinden bazıları şunlardır; Anadolu Medeniyetleri Müzesi, 1.TBMM Kurtuluş savaşı Müzesi,Cumhuriyet Müzesi,PTT Pul müzesi,Ulucanlar cezaevi müzesi,Rahmi M.Koç müzesi,Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi.
       Ankara da ki doğal parklar arasın da Eymir gölü, Seğmenler Parkı,Mogan gölü,Botanik parkı gibi parklar gösterilebilinir. Bir Memur kenti olarak anılan Ankara da gezilip görülecek yerlerin sayısı hiç de az değildir.
       Şehir merkezi olarak bilinen Kızılay’da birçok restoran ,cafe ve alışveriş merkezinin bulunması burayı geçler için cazibe bölgesi yapmaktadır. Kısacası başkent Ankara söylenilen kadar gri bir kent değildir.

 

http://www.eyubogluyurt.com

Özel Eyubuoğlu Yurtları

http://www.eyubogluyurtlari.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir