Neden
Biz

Öğrencilerimize büyük şehir ortamının zorluklarından etkilenmeden; güvenli,konforlu ve aile sıcaklığında konaklama imkanı sunar.
Gazi ve Ankara üniversitesine yürüme mesafesinde olan yurdumuzun, diğer tüm üniversitelere tek vasıta ile hızlı ve rahat ulaşım imkanı mevcuttur.Emek metro durağına 200 metre mesafededir.
Yurdumuzda, 24 saat güvenlik hizmeti, kapalı devre kamera ve  elektronik kartlı geçiş sistemi ile sağlanmaktadır.
Her türlü konforun düşünüldüğü yurdumuzda fitness ve kondisyon salonu, bilardo,langırt, masa tenisi,PS4 ve her odada LCD TV bulunmaktadır.

Hayvan Dostuyuz

Yurtlarımızda ve Otelimiz de hazırlanan artan yemeklerimizi sokakta yaşayan hayvanlarımız ile paylaşmak bizim için büyük bir zevkdir.  Eyüboğlu olarak minik patilerimizin beslenme ve su ihtiyaçlarını düzenli olarak karşılamaya çalışıyoruz.
Otelimizin bulunduğu Karanfil Sokakta pek çok canlıya ulaşmayı otel ekibi olarak görev bilmekteyiz.
Sonbahar ve kış aylarında sokaklardaki kimsesiz canlar yemek bulmakta zorluk çekerler.
Açlığın yanında dondurucu soğuk da hassas bünyelerini olumsuz etkiler. Minik bedenlerin bu koşullara dayanabilmesi için yemeğe ihtiyaçları vardır. Sizler de çok düşük bir maliyet ve enerji ile ,
çevrenizdeki canlar için bazı bölgelere mama koyabilirsiniz. Bu şekilde birçok cana yardım etmiş olursunuz. Unutmayın birlikten güç doğar.

Neden Biz

Sohbet Başlat
1
Scan the code
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?